Informatikus/mérnök Operation & Support területre (Ref: IT_OP)

Feladatok:

  • világszínvonalú informatikai rendszerek (alkalmazási szint) felügyelete, karbantartása, működtetése, konfigurálása
  • alacsonyabb technikai szintek támogatása,
  • bejövő szolgáltatás kérések és események kezelése és koordináció,
  • hibaanalízis, koordináció a fejlesztői csoportokkal,
  • ügyeleti rendszerben (24/7) való részvétel,
  • aktív részvétel a tervezési folyamatokban, jobbításokban, kiegészítő alkalmazások fejlesztésében.

 Elvárásaink:

  • szakirányú felsőfokú végzettség,
  • kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • ügyfélközpontú szemlélet, nyitottság,
  • csoportmunkára való alkalmasság,
  • kreativitás, önállóság, jó problémamegoldó képesség,
  • hajlandóság és kellő motiváltság új technológiák tanulásához,
  • stressztűrő képesség,
  • Unix / Linux adminisztrátori ismeretek,
  • alapszintű objektum orientált programozási ismeretek,
  • adatbázis-kezelés alapszintű ismeretek,

Előnyt jelent (de nem nélkülözhetetlen előfeltétel):

  • vállalati alkalmazások üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
  • scripting tudás (bash, ksh),
  • SW fejlesztési ismeretek (pl. Java, Python),
  • virtualizációs ill. cloud technológiák ismerete (pl. VMWare, AWS).

 Ajánlatunk:

  • versenyképes, magas jövedelem,
  • átlag feletti cafeteria keret személyre szabható elemekkel,
  • rugalmas munkarend, otthoni munkavégzés lehetősége,
  • részvétel nemzetközi projektekben,
  • támogató szakmai közösség és vezetők,
  • folyamatos fejlődési és képzési lehetőségek,
  • céges nyelvtanulási lehetőség, akár anyanyelvi tanárokkal,
  • színvonalas munkakörnyezet, könnyű megközelíthetőség.

Munkavégzés helye: Budapest vagy Szeged